ЗСУ знищили танк і дві ББМ окупантів під Торецьком

Бійці Сил оборони на одній з позицій на Торецькому напрямку минулої ночі і вже рано вранці дронами-камікадзе з відеокамерами нічного бачення знищили або пошкодили танк і дві бойові броньовані машини російських окупантів.

Про це сьогодні о 9:12 у своєму Телеграм-каналі «Офіцер » повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

Спочатку нас атакувала одна ББМ, а потім танк і інша.

При цьому Алекс не написав, що ворожі атаки відбиті, адже бронетехніка в якості «таксі» таки доставила десант загарбників до наших позицій. Зараз там тривають бої.