Сили оборони завдали ефективного удару касетними боєприпасами по полігону російських загарбників в окупованій частині Херсонської області.
Оприлюднене відео змонтоване з кадрів, відзнятих БПЛА, оператори якого зафіксували скупчення інтервентів на полігоні і скоригували удар по ньому. Видно характерні розриви касетних боєприпасів.
В коментарі зазначено, що в результаті були ліквідовані близько тридцяти окупантів. А заголовок матеріалу — «Помста настигла росіян» — натякає на нещодавню трагедію на полігоні Сил оборони біля Новомосковського полігона на Дніпропетровщині.
