ЗСУ знищили скупчення окупантів на переправі у Курській області РФ

Сили оборони накрили ударом реактивної системи залпового вогню HIMARS скупчення піхоти російських окупантів біля понтонної переправи через річку Сейм у Курській області РФ.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба чотирнадцятого окремого полку безпілотних авіаційних комплексів, оприлюднивши відповідне відео і вказавши, що це сталося «на одному з ключових напрямків».

Новинний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» уточнив: «Удари касетними боєприпасами HIMARS по скупченню ворога на території Курської області. Чи завдавали удари касетним ATACMS, яким нам по ідеї не можна бити по РФ, чи це були M30A1 — питання відкрите».

На тій же ділянці фронту біля іншої переправи через Сейм наші захисники в подібній ситуації знищили інженерну систему дистанційного мінування «Зємлєдєліє» загарбників.