Бійці Збройних сил України знищили штурмову піхотну групу російських окупантів, ліквідувавши шістьох загарбників. Після приблизно стільки ж інтервентів ще відступили.
Ролик відзнято нашим захисником, який показує трупи ворога на моніторі комп’ютера та коментує події.
Власне самі кадри відзняті безпілотним літальним апаратом вже після бою.
