В окупованому місті Соледар (північніше Бахмута) авіація Збройних сил України американською керованою (розумною) авіаційною бомбою «JDAM» знищила командний пункт російських окупантів, який вони облаштували в дворі серед багатоповерхівок.
В свою чергу, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» в коментарі під цим же роликом вказав, що спрацювали аеророзвідники 30-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені князя Костянтина Острозького:
«Точний приліт, і від командного пункту залишилася лише вирва».
