ЗСУ знищили штаб окупантів у Соледарі авіабомбою JDAM

В окупованому місті Соледар (північніше Бахмута) авіація Збройних сил України американською керованою (розумною) авіаційною бомбою «JDAM» знищила командний пункт російських окупантів, який вони облаштували в дворі серед багатоповерхівок.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, оператори якого знайшли «жирну» ціль і зафіксували пряме влучання.

В свою чергу, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» в коментарі під цим же роликом вказав, що спрацювали аеророзвідники 30-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені князя Костянтина Острозького:

«Точний приліт, і від командного пункту залишилася лише вирва».