На південній ділянці фронту (зазвичай під нею мають на увазі Херсонщину, хоча не можна виключати й Запоріжжя) бійці Збройних сил України знищили зенітно-ракетний комплекс «Оса» російських окупантів.
Спочатку їх оператори вдень виявили замасковану ціль. А потім вночі влучно скинули на ЗРК три гранати – після трьох вибухів машина загорілася.
