Українці дроном знищили ворожий ЗРК «Оса»

На південній ділянці фронту (зазвичай під нею мають на увазі Херсонщину, хоча не можна виключати й Запоріжжя) бійці Збройних сил України знищили зенітно-ракетний комплекс «Оса» російських окупантів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат, фронтовий волонтер і блогер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотними літальними апаратами.

Спочатку їх оператори вдень виявили замасковану ціль. А потім вночі влучно скинули на ЗРК три гранати – після трьох вибухів машина загорілася.