Бійці 81-ої окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України знищили танк російських окупантів. Про це повідомила пресслужба підрозділу на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».
Як прокоментував те саме відео Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ»: «Протитанкісти 81-ої ОАМБр наздогнали ворожий танк за допомогою ПТРК Javelin».
І справді, в першій частині ролика ми бачимо, як наш захисник в класичній сидячій позі на пагорбку стріляє з плеча «Джавеліном», після чого швидко тікає, поки не прилетіла «отвєтка».
А далі показні кадри, зняті безпілотним літальним апаратом – пряме влучання в танк і його горіння. Очевидно, оператори БПЛА і ПТРК працюють в тандемі.
