На Покровському напрямку бійці Сил оборони знищили штурмову групу російських окупантів. Хоча три ворожі танки, на яких вони приїхали на штурм, відступили неушкодженими, штурмовики в підсумку були ліквідовані.
«Орки трішки обкакунькались від контрнаступальних дій на Покровському напрямку і на одній з ділянок для відбиття втрачених позицій відправили аж цілих три танчика з піхотою, до цього їх дуже давно не бачили.
.. Танчики вони задіяли як таксі — з піхотою на броні, але то все не сильно допомогло, бо піхота «200», а танки втекли».
При цьому Алекс зазначив, що наші захисники просунулися вперед: «В принципі позиції дещо покращені в тактичному плані».
