ЗСУ знищили логістичну колону окупантів на Донеччині

В Донецькій області бійці 30-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Костянтина Острозького знищили логістичну колону російських окупантів, ліквідувавши при цьому щонайменше двох інтервентів.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив волонтер і активіст Сергій Стерненко, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе, які власне й знищили ворожу техніку.

Всього під часу руху по дорозі в ближньому тилу противника наші захисники знищили баражуючими боєприпасами два мікроавтобуси «УАЗ» («буханки» чи «таблетки») та чотири автомобілі.