ЗСУ знищили колону танків і ББМ окупантів

Військовослужбовці 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи ударними безпілотними літальними апаратами знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.

Про це з посиланням на наших захисників на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» розповів військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих самими дронами-камікадзе.

В коментарі вказано, що мазепівцям допомагали суміжники. На ролику ми бачимо, що в кожен з пів десятка танків і бойових броньованих машин загарбників влучили по кілька баражуючих боєприпасів.