Бійці Збройних сил України знищили штурмову бронетанкову колону російських окупантів на Авдіївському напрямку.
На представленому ролику група загарбників спокійно йде по дорозі, обходячи щонайменше п’ять знищених бойових броньованих машин, серед них мінімум два танки.
Інтервент, який знімає відео, говорить, що це російські техніка і братська могила, де загинуло багато окупантів. І навіть додає: «Ось до чого війна доводить».
Сам факт того, що загарбники вільно розгулюють по дорозі, говорить про те, що вони контролюють цю місцевість.
