ЗСУ знищили колону російської бронетехніки

Збройні сили України ведуть бої за ключову трасу в Луганській області – Р-66, яка, в тому числі, з’єднує окуповані Сватове і Кремінну. Про це в свіжому звіті про російсько-українську війну вказало міністерство оборони Великобританії.

Відомство наголошує, що контроль ЗСУ за трасою дуже важливий, бо нею окупанти серед іншого насичували поповненням і ресурсами свої підрозділи у Донецькій області.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні повідомив цікаву і приємну новину з цієї ділянки фронту, яка втім потребує альтернативного підтвердження: «ЗСУ взяли росіян в оточення на цьому напрямку. Деталі наразі невідомі, але схоже кацапів дохлих там буде багато. Хоча роботи, ще багато!».

При цьому він показав відео з роботою нашої артилерії по скупченню ворожої бронетехніки: «В районі Площанки (Сватівський напрям) ЗСУ розмолотили російську бронегрупу, яка вирішила заховатися в посадці».

Та фотографію трофейного бронетранспортера «БТР-80» неподалік міста Сватове.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Лондона двойной теракт, есть убитые и раненые: видео

22.03.2017 - 17:59
Около 10 человек ранены в результате стрельбы на Вестминстерском мосту, по некоторым данным, один человек убит. Инцидент днем 22 марта произошел в непосредственной близости к зданию парламента Великобритании. Об этом ...

Древний иранский горд накрыла мощная пылевая буря: видео

18.04.2018
Один из древнейших городов Ирана ...