Бійці третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України, яка воює на Бахмутському напрямку, знищили чотирнадцять одиниць техніки російських окупантів: по п’ять танків і бойових броньованих машин та чотири автомобілі.
До речі, в одному місці на дорозі стоять знищені три танки і дві ББМ (дивись скрін). Вірогідно, ця бронетанкова колона атакувала наші позиції, але не доїхала до них.
