Бійці Збройних сил України знищили дві бойові броньовані машини російських окупантів. Про це на власній сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін.
На другому відео, також знятому БПЛА, бійці 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади артилерійським вогнем знищили ще одну ворожу БМП, яка тягнула на буксирі, очевидно, пошкоджену вантажівку.
Доля її екіпажу невідома, але оскільки на момент прямого влучання БМП їхала, зрозуміло, що він перебував в ній.
