ЗСУ знищили дві пускові установки ЗРК «С-300»

Чудовий результат продемонстрував Спеціальний підрозділ «Примари» Головного управління розвідки Міністерства оборони України, знищивши вісім дороговартісних сучасних систем протиповітряної оборони російських окупантів в Донецькій області.

Про це пресслужба ГУР МОУ повідомила сьогодні на своїх медіаресурсах, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, записаних дронами-камікадзе, які власне й уразили ворожу  техніку.

Всього були знищені або серйозно пошкоджені дві пускові установки зенітно-ракетного комплексу “С-300В”, три радіолокаційні станції “48Я6-К1 подльот”, дві РЛС “ніобій-СВ” і радіолокаційна станція “П-18” загарбників.