На Костянтинівському (раніше Торецькому) напрямку бійці Сил оборони знищили дронами-камікадзе та артилерійським і мінометним вогнем чергову штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів
«Відбита атака, спалено два танчика, квадроцикли і піхоту. Сафарили всі: дронщики, артилерія, мінометники. По сьогоднішнім втратам орків інформацію ще не доклали, продовжуємо працювати. Русня лізе кожен день, наче поставлена ціль здохнути всім до Нового Року».
