Бійці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка знищили штурмову бронетанкову колону загарбників поблизу нещодавно окупованого селища Велика Новосілка Волноваського району Донецької області (Новопавлівський напрямок).
В підсумку наша артилерія (включно з реактивними системами залпового вогню) та FPV-дрони-камікадзе знищили і спалили танк і дві бойові машини піхоти російських інтервентів.
