Бійці батальйону «К-2» 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.
Їх оператори зокрема коригували вогонь нашої артилерії. Також, якщо не помиляємося, видно пару прямих влучань у ворожу техніку протитанковими ракетами.
Всього в колоні було шість одиниць, серед них мінімум один танк, який її очолював, решта – бойові броньовані машини. Жодна з шести не залишилася обділеною «увагою» прямих влучань.
З попередніх новин відомо, що 54-а бригада воює на Сіверському напрямку.
