ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів

Бійці батальйону «К-2» 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи знищили штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів.

Про це об 11:51 повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами.

Їх оператори зокрема коригували вогонь нашої артилерії. Також, якщо не помиляємося, видно пару прямих влучань у ворожу техніку протитанковими ракетами.

Всього в колоні було шість одиниць, серед них мінімум один танк, який її очолював, решта – бойові броньовані машини. Жодна з шести не залишилася обділеною «увагою» прямих влучань.

З попередніх новин відомо, що 54-а бригада воює на Сіверському напрямку.