Бійці Сил оборони знищили штурмову броньовану колону з десантом російських окупантів східніше вільного села Торське Донецької області (Лиманський/Кремінський напрямок).
Він уточнив, що дві БМП загрбників розбили наші артилеристи. Ще дві бойові броньовані машини інших типів були знищені дронами-камікадзе. Ворожа атака відбита, позиції не втрачені.
