Бійці Збройних сил України ударним безпілотним літальним апаратом знищили бензовоз російських окупантів на автозаправній станції в окупованому місті Сіверськодонецьк (до 2024 — Сє́вєродоне́цьк) Луганської області. Це 22 кілометри до найближчої ділянки фронту.
Про це з посиланням на місцевих жителів та російських пропагандистів, які називають себе «воєнкорами», повідомив Телеграм-канал «Трикутник», що висвітлює хід бойових дій на Куп’янському, Лиманському і Сіверському напрямках.
