Збройні сили України знищили базу військової техніки російських окупантів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер») повідомив блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer».
На ролику видно руїни якоїсь будівлі, в якій ще триває пожежа, чути поодинокі вибухи – детонація патронів чи малокаліберних снарядів.
В коментарі вказано, що загарбники втратили багато майна, у тому числі безпілотні літальні апарати та системи радіоелектронної боротьби.
А з фрази про те, що не постраждав жоден полковник чи офіцер більш високого звання, можна припустити, що є втрати в особовому складі.
