ЗСУ знищили 20 танків і ББМ окупантів під Нью-Йорком

Бійці Збройних сил України в районі частково окупованого селища Нью-Йорк на Торецькому напрямку завдали великих втрат російським окупантам з окремого штурмового батальйону «Сомалі» терористичного квазіутворення ДНР та дев’ятої окремої мотострілецької бригади фашистської РФ.

Про це повідомив новинний військовий Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», вказавши на знищення двох танків, шести бойових машин піхоти, кількох броньованих розвідувально-дозорних машин і бронеавтомобілів загарбників.

Всього було знищено біля двадцяти одиниць бронетехніки ворога, однак не вказано, яким саме чином: «Ворог зазнав катастрофічних втрат — приблизно 20 одиниць техніки і солдати окупантів залишилися на полі бою».