Національна гвардія повідомила, що її бійці вчора збили російський літак «Су-25» в небі біля Бахмута Донецької області.
Цей літак став вже 294-м знищеним українськими захисниками з початку повномасштабного вторгнення.
Нагадаємо, 25 січня Сили оборони знищили два літаки «Су-25» (штурмовики «Грак»), ударний гвинтокрил «Ка-52» («Алігатор») і п’ять безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня (чотири типу «Орлан-10» і один «Суперкам»).
24 січня також був збитий один «Су-25». Плюс того дня підрозділами зенітно-ракетних військ Повітряних сил ЗСУ були знищені три російські ударні гвинтокрили «Ка-52» («Алігатор»). Це сталося в районі населеного пункту Євгенівка Волноваського району Донецької області.
