Бійці Сил оборони знищили штурмову броньовану групу з десантом російсько-фашистських військ, яка атакувала наші позиції на території Курської області РФ.
Три одиниці ворожої бронетехніки з піхотою штурмували сусідню позицію, оборонці якої своїми силами знищили ворожі машини. А «Чорний лебідь» допоміг сусідам ліквідувати ворожий десант:
«Наші пілоти вилетіли, щоб допомогти знищити вцілілу ворожу піхоту, адже в таких випадках треба діяти швидко, щоб не допустити закріплення навіть поодиноких ворожих піхотинців».
