Минулої ночі Збройні сили України влучили по мосту через річку Сейм на автомобільній дорозі в районному центрі Глушково Курської області РФ, швидше за все, високоточними снарядами GMRLS американської системи залпового вогню HIMARS.
Поки що міст в Глушково встояв, легковий автомобільний транспорт по ньому продовжує їздити. Це вже був другий удар по ньому, попередній виявився ще менш результативним.
З точки зору географії очевидно, що цей «шматок» Курщини – між Сеймом і Україною – є найбільш слабким місцем окупантів. Цю територію ЗСУ, як здається, зараз найлегше взяти під контроль. Саме тому так важливо розбити мости і переправи через Сейм.
