ЗСУ захопили в полон велику групу «вагнерівців»

Бійці 93-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України Холодний Яр під Бахмутом сьогодні захопили в полон шістьох бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера. Про це повідомив фронтовий волонтер і блогер Роман Донік, який опікується підрозділом. 

Загалом складається враження, що після варварської публічної страти садистами з ЧВК Вагнера свого полоненого поплічника Євгена Нужина, якому кувалдою розбили голову, решта «вагнерівців» почала здаватися в полон ще більш охоче.

Не зовсім зрозуміло, що тепер робитиме з ними Україна. 

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» вказує, що ЗСУ на Бахмутському напрямку полонили десять «вагнерівців» (там воює не лише 93 бригада). Російські окупанти безперервно атакують і несуть важкі втрати: «Вздовж всієї лінії фронта дуже багато трупів русні, які останнім часом навіть ніхто не намагається забирати».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Назван худший пулемёт всех времён (видео)

10.02.2016 - 20:31
Им стал французский ручной пулемет системы Шоша (Fusil-Mitrailleur Chauchat Mle 1915 CSRG) Этот принятый на вооружение в 1908 году французский пулемет с забавным для слуха названием и запоминающимся внешним видом ...

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016
Одна маленькая, но очень умная ...