Бійці 157-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України взяли в полон вісьмох (ціле відділення) російських окупантів на позиціях в якихось чагарниках.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео з вкрай лаконічним коментарем: «Про бойову роботу з деякими нотками ностальгії».
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, та творчої графіки під три рівня складності комп’ютерної гри.
Спочатку ми бачимо, як наші захисники в чагарниках беруть в полон одного інтервента. Потім після вибуху і стрілянини з бліндажа вилазять і здаються ще четверо. А тоді ще троє.
