ЗСУ захопили в полон групу окупантів під Горлівкою

Бійці Збройних сил України взяли в полон більше десятка російських інтервентів в районі нещодавно частково захопленого ворогом селища Нью-Йорк Донецької області (західніше окупованої з 2014 року Горлівки).

Про це повідомив блогер і наш захисник, який воює на сусідньому Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку та веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон».

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у ранковому зведенні за минулу добу, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Торецькому напрямку за підтримки авіації ворог здійснив 26 атак неподалік населених пунктів Північне, Торецьк та Нью-Йорк».