Бійці третьої роти другого штурмового батальйону 3-ої штурмової бригади Збройних сил України захопили ротний опорний пункт російських окупантів, взявши в полон десять (пів взводу) інтервентів із 83-ої десантно-штурмової бригади РФ.
Цікаво, що десантники кажуть, що вони не просто мобілізовані, але й що їм обіцяли службу в тилу. Андрій Білецький уточнив, чи його підлеглі не били полонених. Вони сидять у якомусь приміщенні зі зв’язаними за спинами руками і відкритими очима.
Відомо, що третя штурмова бригада воює в районі Кліщіївки південніше Бахмута.
