ЗСУ взяли в полон велику групу російських десантників

Бійці третьої роти другого штурмового батальйону 3-ої штурмової бригади Збройних сил України захопили ротний опорний пункт російських окупантів, взявши в полон десять (пів взводу) інтервентів із 83-ої десантно-штурмової бригади РФ.

Про це сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив комбриг і засновник Азовського руху Андрій Білецький, оприлюднивши відео розмови з полоненими.

Цікаво, що десантники кажуть, що вони не просто мобілізовані, але й що їм обіцяли службу в тилу. Андрій Білецький уточнив, чи його підлеглі не били полонених. Вони сидять у якомусь приміщенні зі зв’язаними за спинами руками і відкритими очима.

Відомо, що третя штурмова бригада воює в районі Кліщіївки південніше Бахмута.