ЗСУ взяли в полон сімох «кадировців» у Курській області РФ

Минулої доби бійці Збройних сил України в Курській області РФ взяли в полон більше сорока російських окупантів.

Про це повідомив блогер і наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?».

Тим часом українські військовослужбовці виклали в соціальні мережі ще два відео зі взятими в полон у Курській області РФ «кадировцями».

На першому ролику четверо полонених (усі одразу в кадр не вміщаються) стоять на колінах зі зв’язаними за спинами руками і відкритими обличчями і представляються, усі жителі Чечні.

На другому четверо кадировців лежать обличчями до землі зі зв’язаними за спинами руками і дають досить відверті «інтерв’ю», зокрема називають наших бійців «красавчиками», оскільки вони захищають свою землю.