ЗСУ взяли в полон російських військових

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів (можливо, що трьох). Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» повідомив «Оперативний ЗСУ», вказавши, що це ворожі морські піхотинці.

На оприлюдненому відео видно, що мужички не молоді, щуплі. Але напис на касці одного з них досить вагомий – «гиря» (мабуть, це його позивний).

Вони стоять з вільними руками й відкритими обличчями у якомусь бліндажі в оточенні наших захисників. Але, швидше за все, незабаром їм таки зв’яжуть руки і закриють очі для транспортування в ближній тил.

А вже звідти до слідчих ізоляторів і тюрем їх транспортують з комфортом.