ЗСУ взяли в полон російських окупантів на Донеччині

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російських окупантів на одній з ділянок фронту, швидше за все, в Донецькій області: «Полонені орки вітають дівчат, схід».

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер «АЗОВ_UA_NATO_USA△», оприлюднивши відповідне відео, відзняте нашими захисниками.

Інтервенти зі зв’язаними за спинами руками і замотаними на рівні очей головами перед відправкою в наш тил лежать в кузові автомобіля і за вказівкою українського військовослужбовця передають привіти Наташі та Олі. Вочевидь, наші захисники таким чином трохи розважаються…