ЗСУ взяли в полон окупантів з числа зеків

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російсько-фашистських окупантів з 79-го мотострілецького полку ЗС РФ – Олексія Валерійовича Михайлова і Івана Сергійовича Максимова – колишніх ув’язнених.

Здатися вони вирішили свідомо заздалегідь – під час чергового «м’ясного» штурму, в який їх відправили недолікованими після поранень, вони заховалися в підвалі, а коли бій затих добровільно здалися.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, оприлюднивши відео «інтерв’ю» з інтервентами.

Вони розповідають, що в російській армії зеків розстрілюють за відмову йти в штурми, постійно б’ють і забирають у них гроші.