Бійці Збройних сил України взяли в полон двох російсько-фашистських окупантів з 79-го мотострілецького полку ЗС РФ – Олексія Валерійовича Михайлова і Івана Сергійовича Максимова – колишніх ув’язнених.
Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, оприлюднивши відео «інтерв’ю» з інтервентами.
Вони розповідають, що в російській армії зеків розстрілюють за відмову йти в штурми, постійно б’ють і забирають у них гроші.
