В полон бійцям Збройних сил України здалося евакуаційне відділення 394-го окремого мотострілкового полку російських окупантів (військова частина №25573, пункт постійної дислокації в селищі Сергіївка Приморського краю).
Він каже, що разом з підлеглими вирішили, що це не їх війна, а Путіна, а тому потрібно здатися. Дмитро і вивів своє відділення до наших позицій. Опосередковано підтверджує його слова те, що у нього не зв’язані руки й не закрите обличчя, він вільно сидить за столом.
Скільки точно інтервентів здалися, не ясно. В класичному відділенні сім, іноді вісім чоловік.
