ЗСУ взяли в полон групу окупантів на Донеччині

На Времівському напрямку бійці Збройних сил України взяли в полон п’ятьох російських окупантів, про що у своєму Телеграм-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

Він оприлюднив відповідне відео з коментарем: «Нова група російських полонених з 430-го полку, яких взяли під Максимівкою між Кураховим та Великою Новосілкою».

На ролику беззбройні інтервенти з вільними руками та відкритими обличчями стоять і сидять у якомусь приміщенні, по черзі розповідаючи про себе.

430-ий мотострілковий полк був створений в 2022 року в Татарстані в рамках мобілізації в РФ і входить до складу 29-ої гвардійської загальновійськової армії східного військового округу.