На Північно-Слобожанському напрямку (прикордонна північна частина Сумського району Сумської області) військовослужбовці батальйону «Pentagon» 225-го окремого штурмового полку Збройних сил України за три дні підряд ліквідували 43 штурмовика російських окупантів (понад два загальноприйнятих у обох сторін взводи).
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на своїх офіційних медіаресурсах, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами, у тому числі FPV-дронами-камікадзе, які власне й нищили ворога.
