Інтригуюче повідомлення зробив наш захисник і блогер, який воює в районі прифронтового міста Покровськ та веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «Орків вдається тіснити, деталі пізніше».
Заодно українські воїни знищили тринадцять автомобілів та п’ять безпілотних літальних апаратів загарбників. Пошкодили їх артилерійську систему, пункт управління ББЛА та вісім укриттів для особового складу.
Ну й згадаємо про успіхи на відтинку до Добропілля, що за визначенням теж є Покровським напрямком.
