ЗСУ відкинули росіян на Шахтарському напрямку

Окупанти невдало контратакували на Шахтарському напрямку, втративши танк

Російські окупанти марно намагалися відновити втрачені позиції в північній частині села Старомайорське Донецької області на Шахтарському (Вугледарському) напрямку.

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розказав його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» у власному Телеграм-каналі повідомив:

«В Старомайорському морпіхи (ЗСУ) знищили під**ський танк (на фотографії, зробленій безпілотним літальним апаратом). Кацап намагається утриматися в селі, але в української артилерії інша думка».