Сили оборони успішно знищують російських загарбників в окупованому селі Роботине Токмакської міської громади Пологівського району Запорізької області, користуючись тим, що населений пункт практично стертий з землі тривалими бойовими діями.
«На Запорізькому напрямку орки потрохи намагаюся накопичувати живу силу в Роботиному, але ховатися там реально ніде — хлопці вбивають їх скидами (гранат з безпілотних літальних апаратів) та фпв (дронами-камікадзе). Я навіть думати не хочу про те, скільки за це село загинуло людей та тварин».
Цікаво, що Генеральний штаб ЗСУ у своєму зведенні за перші 22 години дев’ятого жовтня взагалі не згадав дану ділянку фронту (Оріхівський напрямок).
