ЗСУ відкинули окупантів у Роботиному

Сили оборони успішно знищують російських загарбників в окупованому селі Роботине Токмакської міської громади Пологівського району Запорізької області, користуючись тим, що населений пункт практично стертий з землі тривалими бойовими діями.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів минулої ночі розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройих сил України Станіслав Бунятов  (Осман):

«На Запорізькому напрямку орки потрохи намагаюся накопичувати живу силу в Роботиному, але ховатися там реально ніде — хлопці вбивають їх скидами (гранат з безпілотних літальних апаратів) та фпв (дронами-камікадзе). Я навіть думати не хочу про те, скільки за це село загинуло людей та тварин».

Цікаво, що Генеральний штаб ЗСУ у своєму зведенні за перші 22 години дев’ятого жовтня взагалі не згадав дану ділянку фронту (Оріхівський напрямок).