ЗСУ відкинули окупантів під Бахмутом

На Бахмутському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили чотирнадцять атак російських загарбників в районах частково окупованої Богданівки, нескореного Іванівського, та звільнених минулої осені Кліщіївки та Андріївки.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», о 8:58 повідомив: «В Богданівці стоїмо попри атаки з флангів. Взагалі, перевага в артилерії у орків значна».