ЗСУ відкинули окупантів на Запоріжжі

Російсько-фашистські загарбники активізувалися на півдні. Йдеться про їх активність на Запоріжжі.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«На Запорізькому напрямку теж пішла активність орків, в тилах та на лінії хлопці ефективно знищують їх. Малозвучний в медіа, але важкий в реальності напрямок».

За даними Генштабу ЗСУ, сьогодні станом на 16:00 на Оріхівському напрямку українські захисники відбили атаку в районі П’ятихаток.

А ось на Гуляйпільському та Придніпровському напрямках ворог активних наступальних дій не проводив.