Минулої доби на Торецькому напрямку українські захисники відбили всі одинадцять штурмів російських окупантів в районах окупованого селища Озарянівка та нескореного міста Торецьк.
Про це в оперативній інформації за чотирнадцяте квітня, оприлюдненій на офіційних медіаресурсах, серед іншого, розповів Генеральний штаб Збройних сил України.
При цьому він не вказав, чим закінчилися бої на ділянці фронту між двома вищевказаними:
«На Краматорському напрямку ворог чотири рази атакував позиції наших захисників поблизу населених пунктів Часів Яр, Андріївка та в напрямку Майського. Наразі триває одне боєзіткнення».
