23-го березня російські окупанти виявили високу штурмову активність на Торецькому напрямку, однак бійці ЗСУ відбили всі сімнадцять ворожих атак в районах населених пунктів Торецьк, Щербинівка та в напрямку Диліївки.
Також за його даними відносно успішно для наших захисників склалися бойові дії на сусідньому більш північному Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку, де наші захисники відбили два ворожі штурми поблизу Оріхово-Василівки та Часового Яру.
