На Сіверському напрямку десятого травня бійці Сил оборони відбили всі чотири атаки російських окупантів в районі Білогорівки та в напрямку села Григорівка Сіверської міської громади Бахмутського району Донецької області.
Про це в оперативних зведеннях за минулу добу, розміщених на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.
