ЗСУ відкинули окупантів на Харківському напрямку

На прикордонній півночі Харківської області за перші 22 години дев’ятнадцятого вересня бійці Сил оборони ліквідували та поранили 72-х російських окупантів.

Паралельно за вказаний час на даній ділянці фронту наші захисники знищили або пошкодили три артилерійські системи, сім автомобілів і 35 безпілотних літальних апаратів загарбників.

Про це у відповідному зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Харківському напрямку ворог тричі атакував оборонні рубежі наших воїнів неподалік Вовчанська та Тихого. У результаті бойових зіткнень успіху не мав».