ЗСУ відкинули окупантів на Харківщині

Бійці Сил оборони відбили практично всі атаки російських окупантів, які вони здійснили минулої доби на обох ділянках фронту в Харківській області.

Про це в оперативних зведеннях за минулу добу, розміщених на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Спочатку про прикордонну північ області: «На Харківському напрямку наші війська відбили чотири атаки противника в районі Вовчанська».

А потім про східну частину Харківщини: «На Куп’янському напрямку минулої доби відбулося дві атаки окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника неподалік Загризового».