Дев’ятого лютого на обох ділянках фронту на Харківщині (Харківський напрямок на прикордонній півночі області та Куп’янський на сході) бійці Сил оборони відбили практично усі штурми російських окупантів.
Спочатку про північну ділянку фронту: «На Харківському напрямку наші воїни відбили три атаки ворога в районах Вовчанська та Фиголівки. Агресор завдав авіаційних ударів по населених пунктах Нестерне та Слатине».
І одразу про східну: «Ворог здійснив сім атак на наші укріплення на Куп’янському напрямку поблизу Богуславки, Степової Новосілки, Голубівки, Нової Кругляківки, Петропавлівки та Загризового».
Наші оборонці успішно відбили всі ці атаки ворога.
