На Времівському напрямку бійці Збройних сил України незначно відкинули російських загарбників північніше окупованого села Старомайорське Великоновосілківської селищної громади Волноваського району Донецької області.
Щоправда, днем раніше він зафіксував захоплення загарбниками великої території на цій ділянці фронту – на мапі від 25-го вересня вона забарвлена червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.
Сьогодні ж «DeepState» констатував розширення сірої зони активних боїв в бік ворога, місце чого ми умовно позначили блакитними стрілочками. Дивись для порівняння скриншоти вчорашньої і сьогоднішньої карт.
