ЗСУ відбили у окупантів ліцей у Вовчанську

Бійці Сил оборони з важкими боями просунулися вперед в прифронтовому частково окупованому і практично знищеному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

Про це о 16:22 лаконічно повідомив військовий блогер і, вірогідно, наш захисник, який веде сторінку «Сергій Нещадим» у соціальній мережі «Х»: «Наші відбили Ліцей №1 у Вовчанську!».

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України про дану ділянку фронту в оперативній інформації за перші шістнадцять годин п’ятого липня повідомив наступне:

«Загалом від початку доби на Харківському напрямку триває одне бойове зіткнення біля Вовчанська».