ЗСУ відбили танкову атаку ворога

Бійці Збройних сил України знищили танк російських окупантів та відбили танкову атаку агресора.

Про це повідомив телеграм-канал «Диванно-штурмова бригада», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого, ймовірно, коригував вогонь по чотирьом танкам, які по полю, стріляючи на ходу зі своїх 125-міліметрових гармат, їхали на наші позиції.

Зрештою перший танк вибухнув. Нам важко сказати, підірвався він на міні, чи в нього влучили артилерійським снарядом або протитанковою ракетою. Після цього інші танки поїхали назад, а підбитий вибухнув другий раз ще потужніше, ніж перший – очевидно, детонували його власні боєприпаси.