Бійці Збройних сил України знищили танк російських окупантів та відбили танкову атаку агресора.
Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператор якого, ймовірно, коригував вогонь по чотирьом танкам, які по полю, стріляючи на ходу зі своїх 125-міліметрових гармат, їхали на наші позиції.
Зрештою перший танк вибухнув. Нам важко сказати, підірвався він на міні, чи в нього влучили артилерійським снарядом або протитанковою ракетою. Після цього інші танки поїхали назад, а підбитий вибухнув другий раз ще потужніше, ніж перший – очевидно, детонували його власні боєприпаси.
